درباره ما

جواهرسازی با قدمت چند صد سال

طلا و جواهرات پاکدلان فرد با نگاهی ویژه به زیورالات و کسب مهارت و تجربه در طول سالیان به صورت پیوسته به کیفیت و ارائه بهترین زیورالات پرداخته است. توجه به هنر و زیبایی یکی از غرایز غیر قابل انکار هرکسی است. تا پیش از قرن بیستم به جواهر سازی به عنوان یک هنر مستقل دیده نمی شد اما با گذر زمان طلا و جواهر به بخشی از محصولات مورد علاقه انسان ها علی الخصوص بانوان تبدیل شد که باعث شد جواهرسازی و زیورآلات به عنوان یک هنر مستقل به دنیای هنرهای زیبا پا بگذارد. جواهر سازی که از هنرهای چند صد ساله در تاریخ ایران است، در ابتدا توسط انواع فلزات مانند آهن و مس و در ادامه و با کشف طلا و نقره روز به روز به زیبایی جواهرات افزوده شد. طلا و جواهرات پاکدلان فرد با تکیه بر همین هنر ایرانی و با سابقه ای به قدمت بالغ بر سی سال موفق شده است که تمامی مشخصه های یک گالری منحصر به فرد از مجموعه زیورآلات چشم نواز را از آن خود کند.

04

تاریخچه طلا و جواهرات پاکدلان فرد

وجود تجربه در کنار تخصص و مهارت یکی از طلایی ترین کلیدهای رمز موفقیت است. جواهرسازی و طراحی و ساخت انواع زیورالات به دلیل نیاز به ظریف کاری هایی که دارد از این قاعده مستثنا نیست. طلا و جواهرات پاکدلان فرد به دلیل داشتن این کلید طلایی توانسته است از سایر هم صنفان خود پیشی گیرد.

سال ۱۳۶۰ جناب آقای پاکدلان فرد فعالیت طراحی و ساخت انواع زیورآلات را آغاز و طلا و جواهرات پاکدلان فرد به صورت غیر رسمی تاسیس شد. این شغل و مهارت که از پدربزرگ به پاکدلان فرد رسیده بود باعث شد تا طلا و جواهرسازی پاکدلان فرد با رعایت تمام اصول و برپایه تخصص و مهارتی قابل اعتماد کار خود را ارائه دهد. با گذر زمان و به دنبال آن، کسب تجربه در طول سالیان دراز و همچنین با برخورداری از انواع دوره های به روز در زمینه طراحی های منحصربه فرد طلا و جواهرات پاکدلان فرد به یکی از شاخص ترین جواهرسازی در دوره خود تبدیل شد.

طلا و جواهرات پاکدلان فرد در نهایت در سال ۱۳۹۰ پروانه رسمی کار خود و مجوز طلا و جواهرسازی را از طرف اتحادیه شیراز گرفت و فعالیت رسمی را با یک تیم متخصص و آموزش دیده آغاز کرد که تا به امروز توسط پاکدلان فرد به عنوان سرمایه گزار و مدیرعامل مجموعه به کار خود ادامه داده است.

طراحی و ساخت زیورالات در طلا وجواهرات پاکدلان فرد

محصولات طلا و جواهرات پاکدلان فرد از طلای ۱۸ عیار ساخته شده اند و همچنین بنا بر سفارش مشتریان و یا طرح های مدرن امروزه از انواع سنگ های قیمتی من جمله: عقیق، فیروزه، جید، لاجور و ….در طراحی زیورالات استفاده می شود که زیبایی دوچندانی به کار می دهند.

با گذر زمان و با ایجاد انواع سلایق متفاوت دیده می شود که استفاده از انواع چرم و یا بافت ها در زیورالات به امری معمول تبدیل شده است که زیبایی منحصر به فردی به جواهرات می دهد. طلا و جواهرات پاکدلان فرد از این مورد نیز غافل نمانده است و بر طبق سلیقه مشتری و در صورت در خواست از انواع چرم و یا بافت به کار گرفته و محصول چشم نوازی در نهایت به مشتری ارائه می دهد.

طلا و جواهرات پاکدلان فرد در کالکشن ویژه خود انواع سنگ های اصیل و قیمتی ایرانی مانند: برلیان، یاقوت و زمرد قرار داده است که تمامی سلایق  مشتریان ویژه را پوشش دهد.

سلیقه مشتری اولویت اول گالری پاکدلان فرد

تمامی محصولاتی که در طلا و جوهرات پاکدلان فرد عرضه می گردد توسط نیروی متخصص و آموزش دیده گالری پاکدلان فرد و در محیط کارگاهی و به صورت دست ساز ساخته شده است. این امر باعث متمایز شدن این گالری از سایرین شده است که در نهایت برند پاکدلان فرد به عنوان یک برند قابل اعتماد در بین مشتریان شناخته و مورد توجه است.

طلا و جواهرات پاکدلان فرد

رضایت و سلیقه مشتری، اولویت تمامی کارکنان مجموعه طلا و جواهرات پاکدلان فرد است و این موضوع باعث ایجاد اعتمادی راسخ و عمیق بین مشتریان و گالری شده است. هرمشتری می تواند طرح مورد نظر خود را به طراح گالری ارائه دهد و همچنین با مشورت گرفتن از نیروی متخصص گالری و تکیه بر تجارب کسب شده به محصولی با کیفیت بهتر دست یابد. طلا و جواهرات پاکدلان فرد در تمامی طول این سال ها رضایت نهایی مشتری را هدف اصلی خود قرار داده است. با وجود سابقه درخشان گالری، این مجموعه توانسته است در زمینه های تولید ملی قدم های موثری برداشته و با طراحی و ساخت محصولات خود یک بستر وسیع برای کارآفرینی فراهم کند. هم اکنون این مجموعه با طراحی و ساخت انواع زیورآلات زنانه و مردانه و همچنین با درنظر گرفتن انواع سلیقه ها در طلافروشی پاکدلان فرد به همه مشتریان ارائه می شود.

X